OPCT10AL Precision Split Core Current Transformer AC 1A 5A 10A 20A 30A 50A 60A 80A / 333mV CT Sensor 1Pcs(OPCT10AL 20A-333mV)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
Sensor BlocksOPCT10AL Precision Split Core Current Transformer AC 1A 5A 10A 20A 30A 50A 60A 80A / 333mV CT Sensor 1PcsCoil Structure : ToroidalModel Number : OPCT10ALCoil Number : AutotransformerPhase : SINGLEUse : CurrentOperating temperature : -40~+85
  • Sensor Blocks
Color OPCT10AL 20A-333mV